Siirt bıttım sabunu ile saç dökülmesini durdurunSite Haritası

Anasayfa


     Pervari Süzme Balı

   
Üretici : hepsiirt.com
Fiyat : 90 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
pervari balı 2600 rakımlı yüksek dağlarda üretilen kaliteli organik baldır. %100 doğal katkı maddesi içermeyen pervari balı süzme balı
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Pervari Süzme Balı Faydaları


Pervari süzme balı kalp, karaciğer, mide başta olmak üzere birçok hastalığa iyi gelir.

Pervari süzme balı kan dolaşımı ve kalp ve damar hastalıklarına iyi gelir.

Pervari süzme balı afrodizyak etkisi nedeni ile, cinsel isteği arttırır. Sportif faaliyetler için enerji deposu görevi görür.

Pervari süzme balı Alaca hastası olanlar en az 6 ay düzenli sabah aç karına bir çay kaşığı tüketirlerse fayda görürler.

Pervari süzme balı diş ve diş etlerine diğer tatlı gıdaların akside zarar vermez

Pervari süzme balı ağız içinde oluşan yaralara iyi gelir.

Pervari süzme balı insan vucuduna sürüldüğü takdirde, cilt yumuşatır. Saçlara tatbik edildiğinde ise saçları besler ve korur.

Unutmayalım ki dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde bal tüketimi yüksek bir orandadır. Avrupa ve Amerika'da insanlar çaylarına şeker yerine bal ilave etmektedir. 

Pervari süzme balı faydaları saymakla bitmez. Kuran-ı Kerim 'de bal ve arılar şöyle bildirilmiştir."Rabb'in, bal arısına 'dağlarda, ağaçlarda ve hazırlanmış kovanlarda yavru yap, sonra her çeşit bitki­den ye, sonra da -bal yapman için- Rabb'inin gösterdiği yol­lardan boyun eğerek yürü!' diye öğretti. Onların karınların­dan renkleri çeşit çeşit bir içecek çıkar ki onda insanlar için şifa vardır. Düşünen bir millet için bunda ibretler vardır"( Nahl Suresi, 69.)buyrulmuştur."Şifa iki şeydendir. Biri Kur'an okumakta, diğeri ise bal şerbeti içmektedir."    ( Hakim, Tıp 4/200.)

"Bal şerbetinden daha üstün ilaç bulunamaz."( C. Sağir, 2/125; F. Kadir, 5/454.)

"Bal şerbeti gönlümdeki üzüntüyü, sıkıntıyı giderir ve gözümün görme duyusunu da kuvvetlendirir."( E. Nucayım vr. 131 b; İ. Sünni vr. 63.)

"Böbrek sancısı böbrekteki sinirdendir, hareket ettiği za­man sahibini hasta eder. Bu hastalığı ılık su ve bal şerbeti ile tedavi ediniz."( Hakim, Tıp 4/405.)

"Doğum yapan (lohusa) kadınlar için yaş hurma, hasta kimseler için ise bal gibi şifa yoktur."( K. Ummal, 10/28279; K. Hakayık, 2/158.)

 
 
Müşteri Temsilcimiz En Kısa Zamanda Sizinle iletişime Geçecektir.
SİPARİŞ FORMU
İsim
ürün ve miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
 Siirt Fıstığı sipariş