Siirt bıttım sabunu ile saç dökülmesini durdurunSite Haritası

Sıkça Sorulan Sorular

 Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Sitemizden sipariş vereceğiniz Siirt bıttım sabunu, Pervari karakovan balı ürünlerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktaıdr. Diğer ürünlerde ise Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 5 tl dir. Ürünler Ptt kargo güvencesi altında elinize ulaştırılmaktadır.

Ürün teslim edildikten sonra ürün ücreti Ptt kargo memurları tarafından nakit olarak kapıda ödeme sistemi ile sizde tahsil edilir.


Ürünlerin Kalitesi Nedir?

Bütün ürünlerimiz %100 doğaldır. Siirt bıttım sabunu, Siirt çevresindeki köylerde organik bir şekilde üretilmektedir. Siirt fıstığı ise kendi bahçelerimizde, pervari balı ise 1200 rakımlı dağlardan yaylalardan toplatılmaktadır. Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Beğenmediğiniz ürünü geri iade edip, ödediğniz ücreti kesintisiz bir şekilde geri alıyorsunuz.

Bıttım Sabunu Sorunları Kesin Çözer mi ?

Siirt bıttım sabunu içeriği bakımından kesinlikle yan etki söz konusu değildir. Saç dökülmesine karşı tamamen kökten bir çözüm getirmez. Unutmayalım ki şifa Şafii olan Allah c.c dir. Pahalı kimsal içerikli dünya markaları şampuanlar ne kadar güvence verebilir ?  Bıttım sabunu kullanan birçok insan memnun kalmışlardır. Bıttım sabunu her yaş için kullanılabilir. Sorunun kesin çözümü için kullanımın düzenli olması ve sabunu aldığınız yer faktörleri nihai belirleyici olurlar.

Siirt Fıstığı Hakkında

Siirt fıstığı en güvendiğimiz ürünlerin başında gelir. Kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz bu ürün size ulaşana kadar, her aşamada kontrolümüzden geçmektedir. Siirt fıstığı çifte kavrulmuş ana çatlaktır. Bazı sitelerde çatlama oranı düşük Siirt fıstığı satılmaktadır. Size önerimiz satış merkezi Siirt olan sitelerden alışveriş yapmanızdır.


Pervari Balı Hakkında 

Pervari balı Siirt merkeze bağlı Pervari ilçesini çevre köy ve yaylalarında yüksek rakımlı dağlarda zengin bitkisel çeşitliliğe sahip yerlerde üretilmektedir. Kaliteli bal ne yazikki zor bulunmaktadır. Bunun en byük nedeni üreticilerin daha fazla kazanma arzusu yatmaktadır. Böyle bir ortamda kaliteli bal nasıl anlaşılır ? Sorusu aklıllara gelmektedir. Balın kaliteli olup olmadığı tabiki akışkanlığı, bozulmaya karşı dayanıklığı veya rengi değildir. Bir balın kaliteli olup olmadığını anlamak için bilimsel olarak labaratuvarda analiz ettirmekle anlaşılmaktadır. İşte tam bu noktada bizler sizler için topladığımız balları bilimsel ortamlarda analiz ettirdikten sonra, siz değerli müşterilerimize isterseniz analiz raporu  ile göndermekteyiz. Onun için bal alırken en dikkat edeceğiniz balı hangi güvencede ve kimden aldığınızdır.

Neden www.hepsisiirt.com ?

Çünkü Hepsisiirt.com güvenli, hızlı, dürüst, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Siirt ürünlerinin en kalitelerini tüm Türkiye ve yurt dışı pazarına sürmektir. Kaliteden kesinlikle taviz vermeyen ticaret anlayışımız ile her zaman kulvarında en önde olmasını siz değerli müşterilerine bağlı olduğunun farkında olduğunu bilmekte ve önem göstermektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

 Siirt Fıstığı sipariş